StackFlow 200
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: StackFlow 200

Kenmerken en voordelen
Continue hoogwaardige meting van rookgassnelheid, temperatuur en druk
- Werkt bij verhoogde temperaturen en toepassingen met hoge stofbelastingen
- Handmatige referentiezelfcontroles voor kwaliteitsborging en naleving van regelgeving
- Sensor maakt de aansluiting van ENVEA-gasanalysatoren rechtstreeks op de STACKFLOW 200 mogelijk, waardoor het aantal poorten dat nodig is voor andere individuele CEM-pakketten wordt verminderd
Berekeningen van de schoorsteensnelheid, volumetrische stroming en massa-uitstoot van verontreinigende stoffen (wanneer gekoppeld aan gas- en stof-CEMS)
Typische toepassingen:
- Verbranding
- Metalen (bijv. staal/aluminium)
- Mineralen (bijv. cement/gips)
- Li>Chemicaliën (bijv. raffinaderij/rubber)
- Elektriciteitscentrale (bijv. steenkool/biomassa)
| TECHNICAL SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Measured parameters | Flue-gas velocity |
| Technology | ProPitot™ Averaging Pitot |
| Measurement/Monitoring capability | 3 – 50 m/s* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 8m |
| Flue gas temperature | up to 800°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | YES |
| Ceramic Filter | YES |
| Coalescent Filter | YES |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | YES |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | YES |
| Wet Scrubber | YES |
| Sensor variants | Stainless Steel |
| QA checks | YES |
*Application dependant
| TECHNICAL DATA | |
|---|---|
| Measurement capability | 3 – 50 m/s |
| Resolution | 0.1 m/s |
| Sensor Variants | 0.6m, 1.0m, 1.5m probe lengths |
| Sensor Material | 316 Stainless Steel |
| Stack Temperature Ranges | -20°C – 800°C |
| Functionality and QA Checks | Manual reference checks |
| Data Output | RS485 (Modbus) output to Controller |
| Enclosure Protection Rating | IP65 |
Goedkeuringen en certificeringen
- MCERTS & TÜV (UBA) certified to EN15267-3
- QAL1 as defined by EN14181
- QAL3 compliance to EN14181
- Complies with US EPA PS-6
envea_stackflow-200_datasheet_flue-gas-velocity-measurement-system_en