STACKFLOW 400
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: STACKFLOW 400

Kenmerken en voordelen
- Continue superieure meting van rookgassnelheid en temperatuur
- Ingebouwde automatische referentiezelfcontroles voor naleving van regelgeving (QAL3)
- Groot meetpad (400 mm) maakt nauwkeurige en meer representatieve metingen mogelijk
- Maakt berekeningen van de schoorsteensnelheid, volumetrische stroom en massale vrijgave van verontreinigende stoffen mogelijk bij koppeling aan gas- en stof-CEMS
- Gehoekte sondeversie om te passen op bestaande loodrechte poorten, wat zorgt voor eenvoudige installatie
Belangrijkste toepassingen
Berekeningen van de schoorsteensnelheid, volumetrische stroming en massa-uitstoot van verontreinigende stoffen (wanneer gekoppeld aan gas- en stof-CEMS)
Typische toepassingen:
- Verbranding
- Metalen (bijv. staal/aluminium)
- Mineralen (bijv. cement/gips)
- Chemicaliën (bijv. raffinaderij/rubber)
- Elektriciteitscentrale (bijv. steenkool/biomassa)
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Measured parameters | Flue-gas velocity |
| Technology | FlueSonic™ Ultrasonic |
| Measurement/Monitoring capability | 0 – 50 m/s* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 10m |
| Flue gas temperature | up to 200°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | YES |
| Ceramic Filter | / |
| Coalescent Filter | YES |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | YES |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | YES |
| Wet Scrubber | YES |
| QA checks | YES |
*Application dependant
| Technical data | |
|---|---|
| Measurement capability | 0 – 50 m/s |
| Resolution | 0.1 m/s |
| Sensor Variants | 316 Stainless Steel |
| Stack Temperature Ranges | -20°C – 200°C |
| Functionality and QA Checks | Automatic reference checks |
| Data Output | RS485 (Modbus) output to Controller |
| Enclosure Protection Rating | IP65 |
Goedkeuringen en certificeringen
- MCERTS & TÜV (UBA) certified to EN15267-3
- QAL1 as defined by EN14181
- QAL3 compliance to EN14181
- US EPA PS-6 compliant
- GOST Approval
envea_stackflow-400_datasheet_flue-gas-flow-measurement-system_en