Electrodynamic Stof Monitor View 820
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: Electrodynamic Stof Monitor View 820

Gecertificeerde stofmonitor met meerdere sensoren – categorie 1 onder ATEX / IECEx – voor indicatieve emissietrends en metingen in gevaarlijke zones en in droge processen met verhoogde druk. Geavanceerde sonde-elektrificatie met gegevensregistratie op lange termijn voor analyse en rapportage van procestrends.
KENMERKEN & VOORDELEN
- Betrouwbare meting van lekkende en kapotte zakken in stofafscheiders
- Sensor op afstand geconfigureerd via controller
- Automatische sensor drift controles (nul en span)
- Automatische sondecontrole (Isolator Short-Circuit Check) voor verbeterde gegevensintegriteit
- Vermindert filteronderhoudsintervallen, procesonderbrekingen en filterkosten
BELANGRIJKSTE TOEPASSINGEN
- Stacks na zakkenfilters, patroonfilters, cyclonen
- Variabele snelheden binnen bereik 4-30 m/s (typische snelheidsbereiken voor zakfilters), constante snelheid vereist buiten dit bereik
- Hogedruktoepassingen
- Explosieve atmosfeerzones 0, 1, 2, 20, 21 en 22
Typical Applicaties:
- Mineralen (bijv. Kolenvergassing)
- Petrochemicaliën (bijv. Kunststofproductie)
- Vermogen (bijv. Biomas)
| TECHNICAL SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Measured parameters | Dust |
| Technology | ElectroDynamic® Advanced Probe Electrification |
| Measurement/Monitoring capability | 0-500 mg/m³* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 6m |
| Flue gas temperature | up to 450°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | YES |
| Ceramic Filter | YES |
| Coalescent Filter | / |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | / |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | / |
| Wet Scrubber | / |
| Sensor variants | Stainless Steel |
| QA checks | N/A |
*Application dependant
| TECHNICAL DATA | |
|---|---|
| Monitoring capability | 0-500 mg/m3 |
| Sensor Variants | 316 Stainless Steel (standard) |
| Stack Temperature Ranges | 0-400°C (450°C option) |
| Pressure Rating | < 50Bar (0-400°C) <38 Bar (0-450°C) |
| On-board data logging | User configurable Long term, Short term or Pulse logging |
| Outputs | RS232, RS485 (Modbus), Ethernet Digital Alarm and 4/20mA (number of outputs dependant on controller type) |
GOEDKEURINGEN & CERTIFICERINGEN
- Ex Zone 0, 1, 2
- US EPA MACT Compliant BLD
ENVEA_Process_Catalogue_EN (1)