Stofmeter STACK 980
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: Stofmeter STACK 980

𝘌𝘭𝘦𝘤𝘵𝘳𝘰𝘋𝘺𝘯𝘢𝘮𝘪𝘤™ Goedgekeurde deeltjes CEM STACK 980
MCERTS EN 15859 Filter Dust Goedgekeurd deeltjesbewakingssysteem dat hoogwaardige emissiemeting biedt voor lage stofconcentraties van droge industriële processen, waaronder filterzakken en patroonfilters
- Robuust ontwerp dat niet wordt beïnvloed door productophoping op de sensorstaaf
- Geen extra services zoals luchtzuivering vereist, wat zorgt voor lagere eigendomskosten
- Eenvoudig onderhoud, geen vereiste voor gespecialiseerd servicepersoneel
- Netwerken van sensorkanalen en het bieden van meerdere ingangen en uitgangen voor externe verbindingen
- Uitgebreid gebruikt voor meting (mg/m3) en lekdetectie in zakfilterstapeltoepassingen
- Geavanceerd sensorontwerp omvat driftcontroles (nul en span) en contaminatiecontroles
- Passieve/actieve en volledig geïsoleerde sensoropties beschikbaar voor toepassingen met stapelcondensatie en vochtige deeltjes voorkomen mogelijke kortsluiting in de stapelwand
- na zakfilters, patroonfilters, cyclonen, elektrostatische precipitators, geen filtratie
- Niet-condenserende / droge rookgassen
- Variabele snelheden binnen bereik 8 - 20 m/s (typische zakfiltersnelheidsbereiken), constante snelheid vereist buiten dit bereik
- Na-procesdrogers
Typische toepassingen:
- Verbranding
- Metalen (bijv. staal/aluminium)
- Mineralen (bijv. cement/gips)
- Chemicaliën (bijv. wasmiddel/koolzwart)
- Elektriciteitscentrale (bijv. steenkool/biomassa)
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Measured parameters | Dust |
| Technology | ElectroDynamic™ Advanced Probe Electrification |
| Measurement/Monitoring capability | 0-1000 mg/m3* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 8m |
| Flue gas temperature | up to 800°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | YES |
| Ceramic Filter | YES |
| Coalescent Filter | YES |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | / |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | / |
| Wet Scrubber | / |
| Sensor variants | Stainless Steel Fully insulted PTFE coated Passive/Active |
| QA checks | YES |
*Application dependant
| Technical data | |
|---|---|
| Measurement capability | 0 – 1000 mg/m3 |
| Sensor Variants | 316 Stainless Steel / Fully insulated PTFE coated (option) / Passive/Active (option) |
| Stack Temperature Ranges | 0 -250°C up to 800°C (option) |
| Functionality and QA Checks | Automatic zero and span / Short circuit check / Contamination check / Drift checks |
| Data Output | RS485 (Modbus) output to Controller |
| Air Purge | option |
| Enclosure Protection Rating | IP66 |
Goedkeuringen en certificeringen
- MCERTs certified to EN15859 (Filter Dust monitor)
- EX Zone 2, 20
- US EPA MACT Compliant BLD
envea_stack-980_mcerts-class2-particulate-measurement-system_en