Stofmeter STACK 181
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: Stofmeter STACK 181

US EPA PS11-conforme ProScatter™ particulate CEM die hoogwaardige emissiemetingen biedt voor lage stofconcentraties van industriële processen
Door gebruik te maken van de gepatenteerde ProScatter™ Forward Scatter-meettechniek voor het meten van deeltjesconcentratieniveaus, doorgaans tussen 0,06 mg/m3 en 300 mg/m3, biedt deze meettechniek verbeterde prestatieniveaus waardoor de STACK 181 zeer geschikt is voor gebruik als PM CPMS of PM CEMS die moeten voldoen aan US EPA PS-11 voor site-exploitanten die willen voldoen aan de recente MACT- en MATS-regels.
De STACK 181 is geschikt voor het meten van deeltjesemissies na zowel zakfilter- als elektrostatische precipitator-afvanginstallatie.
Kenmerken en voordelen
- Robuust ontwerp zonder kritische bewegende onderdelen
- Beschikbaar voor gebruik in hogetemperatuurstapelomstandigheden en Ex-gevaarlijke zones
- Eenvoudig te monteren flens met meerdere patronen
- Instelbare bewakingsdiepte om bemonstering in het meest representatieve deel van het stromingspad te garanderen
- Voor gebruik als PM-CPMS of PM-CEMS die moeten voldoen aan PS-11
- ProScatter™-technologie biedt verbeterde metingen dankzij verminderde kruisgevoeligheid van deeltjestype en -grootte
- Beschikt over automatische nul- en upscale-controles die de mogelijkheid van het systeem om voorwaarts verstrooid licht te meten en dagelijkse driftcontroles te voldoen volledig uitdagen
- Eenvoudig te controleren met handmatige filters
- Stapels na zakfilters, patroonfilters, cyclonen, elektrostatische precipitators, geen filtratie.
- Niet-condenserende / droge rookgassen
- Verbranding
- Metalen bijv. staal/aluminium
- Mineralen bijv. cement/gips
- Chemicaliën bijv. TiO2 / raffinaderij
- Elektriciteitscentrale bijv. steenkool/biomassa
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Measured parameters | Dust |
| Technology | ProScatter™ Forward Scatter |
| Measurement/Monitoring capability | 0-200 mg/m3* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 8m |
| Flue gas temperature | up to 500°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | YES |
| Ceramic Filter | YES |
| Coalescent Filter | YES |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | YES |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | / |
| Wet Scrubber | / |
| Sensor variants | Stainless Steel |
| QA checks | YES |
| Technical data | |
|---|---|
| Measurement capability | 0 – 1000 mg/m3 |
| Certification Range | 0 – 15 mg/m3 0 – 100 mg/m3 |
| Resolution | 0.01 mg/m3 |
| Sensor Variants | Stainless Steel (standard). Corrosion resistant Hastelloy (option) |
| Stack Temperature Ranges | 0-250°C. Up to 500°C option |
| Functionality and QA Checks | Automatic zero and upscale checks QA data logging |
| Data Output | RS485 (Modbus) output to Controller |
| Air Purge | requires continuous air purge |
| Enclosure Protection Rating | IP66 |
Goedkeuringen en certificeringen
- US EPA PS-11 compliant
- Ex Zone 2
envea_technical-services-datasheet_en