Stofmeter STACK 602
country
Informatie aanvragen
Informatie aanvragen voor: Stofmeter STACK 602

𝘋𝘺𝘯𝘢𝘮𝘪𝘤𝘖𝘱𝘢𝘤𝘪𝘵𝘺™ Particulate CEM STACK 602
TÜV-goedgekeurde DynamicOpacity™-deeltjesmonitor voor emissiemeting van stof van grote droge industriële processen, waaronder stoffilters en elektrostatische precipitators
De STACK 602 is een op Modbus gebaseerd cross-stack optisch meetsysteem dat gebruikmaakt van een dynamische sensortechniek om de snelheid van lichtverandering te meten (DynamicOpacity™ Ratiometric Opacity-technologie) wanneer deeltjes door een gemoduleerde lichtbundel gaan. Deze bewezen optische techniek, gekoppeld aan geavanceerde ontwerpkenmerken, biedt aanzienlijke betrouwbaarheids- en resolutievoordelen ten opzichte van traditionele Opacity-monitoren en overwint vrijwel de lensvervuiling die gepaard gaat met standaard Opacity-monitoren.
- Eenvoudige installatie, instelling en onderhoud
- Bestand tegen verontreiniging, operationeel met optica die voor 90% is verontreinigd
- Lagere onderhoudsniveaus dan traditionele opaciteitssystemen
- Kan worden gespoeld met instrumentenlucht, wat zorgt voor lagere eigendomskosten; indien gewenst zijn er blowers beschikbaar
- Gebruikt voor nalevingsmeting (mg/m3) na elektrostatische precipitators en baghouses
- Geavanceerd sensorontwerp omvat automatische driftcontroles (nul en span)
- mg/m3-uitvoer, na kalibratie.
- na zakfilters, patroonfilters, cyclonen, elektrostatische precipitators, geen filtratie
- Niet-condenserende / droge rookgassen
- Verbranding
- Metalen (bijv. staal/aluminium)
- Mineralen (bijv. cement/gips)
- Chemicaliën (bijv. raffinaderij/rubber)
- Elektriciteitscentrale (bijv. steenkool/biomassa)
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Measured parameters | Dust |
| Technology | DynamicOpacity™ |
| Measurement/Monitoring capability | <10 – 1000 mg/m3* |
| Stack/Duct diameter suitability | up to 15m |
| Flue gas temperature | up to 600°C |
| Baghouse | YES |
| Cartridge Filter | / |
| Ceramic Filter | / |
| Coalescent Filter | / |
| Cyclone | YES |
| Electrostatic Precipitator (ESP) | YES |
| Wet Electrostatic Precipitator (WESP) | / |
| Wet Scrubber | / |
| Sensor variants | Stainless Steel |
| QA checks | YES |
| Technical data | |
|---|---|
| Measurement capability | <10 – 1000 mg/m3 |
| Sensor Variants | 316 Stainless Steel (head and coupling) |
| Stack Temperature Ranges | -25°C -250°C (standard) up to 600°C (option) |
| Functionality and QA Checks | Automatic zero, span and light checks |
| Interface | Available with standard control unit (Interface module) for single stack or with ProController for multi-sensor networks |
| On-board data logging | User configurable, Long term, Short term or Pulse logging |
| Output | RS232, RS485 (Modbus), Ethernet Digital Alarm and 4/20mA (number of outputs dependant on controller type) |
| Air Purge | instrument air or blower |
| Enclosure Protection Rating | IP65 |
Goedkeuringen en certificeringen
- TÜV approved
envea_stack-602_dynamic-opacity-particulate-measurement_en